مقالات

1395-10-19

نویسنده : علی ناظمی

3 اشتباه بزرگ در بازاریابی گردشگری  و راههای جلوگیری از آنها:

آیا شما هم زمان و پول زیادی را صرف سایت خود میکنید تا رتبه سایت شما افزایش یابد؟ اگر پاسخ شما مثبت است شما تنها نیستید ممکن است از این موضوع رنج ببرید، حتی اگر این موضوع در مورد شما صادق نباشد؛ 3 اشتباه بزرگ بازاریابی گردشگری ممکن است به سرمایه گذاری شما صدمه بزند و رویای شما را نابود کند.

1 . اگر سایت شما ترافیک دارد میدانید که فروش شما رو به افزایش است، اما آیا این ترافیک برای خرید از سایت شما است و یا یک بازدید ساده است؟ به این موضوع با دقت و وسواس زیادی بپزدازید و آنرا کشف کنید.

2 . چرا من باید هر کاری را با دورنما و آینده نگری و وسواس انجام دهم؟ راههای ساده ای برای تبدیل غریبه ها به کسانی که مشتری هستند وجود دارد، مهم ترین این راه ها اطمینان از وجود مشتریهایی است که به سایت شما سر میزنند، بدین معنی که وفاداری را در مشتریان با سرویسهای ویژه سایت خود بوجود آورید.

3 . من زمان کافی برای انجام این موضوع که بازخورد کار من چگونه است ندارم، در حالی که برندگان اپراتور تورها بیش از 50% قراردادهایشان را از طریق این کار انجام میدهند. در واقع برگ برنده این افراد همین موضوع است. برای تک تک مشتریان خود زمان صرف کنید و به تناسب ویژگی های هر کدام پیشنهادی ویژه به آنها دهید.

 

اگر واقعا میخواهید بازاریابی اینترنتی خود را در مرحله ای جدید قرار دهید بهترین کار توجه به این سه مورد اشتباه شایع در این زمینه است؛ پس از رعایت این نکات شما با اختصاص پول و زمان کمتر در این صنعت به سود بیشتری خواهید رسید  و خواهید دید در کیفیت زندگی شما نیز تغییراتی ایجاد میشود.

برای مشاوره در زمینه کسب و کار گردشگری خود با ما در تماس باشید.

02122208937

09021160645

 منبع : www.linkedin.com