مقالات

1395-10-12

نویسنده : علی ناظمی

چند تاکتیک در رسانه های اجتماعی برای جذب مشتریان

1. درخواست از مشتریان برای دنبال کردن صفحات اجتماعی شما:
اولین چیز این است که در هر جایی به کسی برخوردید که پتانسیل تبدیل شدن به مشتری شما را دارد مطمئن شوید تبلیغات و تشویقهای شما باعث شده تا وی ترغیب بدنبال کردن صفحات اجتماعی شما شده باشد و به وی اجازه دهید براحتی با شما برای هر چیزی که بدنبال آن است در ارتباط باشد.

رسانه های اجتماعی بهترین مکان برای یافتن مشتریان و درخواست بازخورد از آنها است. آنها صرفا نباید پرسشنامه ای را پرکنند، همین که چیزی در مورد شما نوشته شود،

کامنت  و به اشتراک بگذارند شما بازخورد خود را از آنها میگیرید. پس همیشه در بهترین وضعیت باشید تا بهترین بازخورد را به شما برسانند.

2. اشتراک گذاری محتوایی که که تجربه مشتریان را بهبود بخشد:

در کنار اینکه رسانه های اجتماعی بهترین مکان برای تبلیغات هستند، بهترین مکان برای بهبود تجربه مشتریان نیز هستند. با این کار آنها خود را با شما در یک هدف مشترک میدانند. این اشتراک تجربه صرفا نباید چیزی خاص باشد، یک کلیپ کوتاه در آپارت و یا حتی پستی ساده نیز میتواند این حس را در آنها القاء کند.

3. راه اندازی موارد مربوط به پیشرفت:

موارد مربوط به پیشرفت چیزهایی مانند راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی است که مشتریان را متقاعد به دنبال کردن بیشتر صفحات اجتماعی شما میکند. چندین راه برای این کار وجود دارد ولی ساده ترین و بهترین مثال برای این موضوع در خواست از مشتریان برای اشتراک گذاری و لایک کردن پستهای شما است که باعث ترفیع رتبه شما در رسانه ها میشود.

Weidert.com : منبع

برای مشاوره در مورد شبکه های اجتماعی کسب و کار خود با ما تماس بگیرید.

02122208937

09021160645