مقالات

1396-2-9

نویسنده : علی ناظمی

6 راه برای تأثیر بیشتر بازاریابی ویدئویی

با پیشرفت در تجهیزات برای تولید فیلمهای حرفه ای، گوشی های هوشمند و سهولت استفاده از شبکه هایی مانند آپارات، اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی هر کسی میتواند یک بازاریاب ویدئویی شود. ولی برای موفقیت بیشتر در این کار نکاتی وجود دارد که کمتر کسی به آنها توجه میکند. در این مقاله نکاتی که کمتر کسی به آنها توجه میکند را برای شما میگوییم:

   1 . ویدئوها بخشی از یک کمپین نیستند و هویتی مستقل دارند :

ممکن است شما یک شانس برای تحت تأثیر قرار دادن مخاطبین داشته باشید. به پیام خود سرعت دهید و چیزی که به تخیل مربوط میشود را ترک کنید. فیلم شما باید با زمان کوتاه پیام را سریع به مشتری منتقل کند، بدون اینکه مشتری از فیلم خسته شود و توجه خود را به فیلم معطوف نکند.

    2 . ضعف در عنوان :

محتوا بسیار مهم است، عنوان مورد پسند مخاطب و تگ کردن مؤثر باعث میشوند از تماشاچیان بیشترین بهره را ببرید. با داشتن یک ویدئوی عالی هیچکس نمیتواند هدف شما را نابود کند و محصول یا خدمات شما را تلاشی غیر مفید ببیند.

    3 . محتوای نامناسب :

بازاریابی ویدئویی فقط مربوط به موارد بصری نیست. تمام ویدئوهای تأثیر گذار لحظاتی هم آهنگ با بهترین صدا و متن هستند. تمام این اجزاء باید حساب شده و دقیق باشند؛ واژگان مناسب، تن صدای خوب و محتوا باید در یک پکیج باشند تا ویدئو مناسب باشد.

    4 . تمرکز روی محصول و نه مخاطب : 

اگر حقایق گفته و داستانها فروخته میشدند پس نباید حقایق را در مورد محصول خود میگفتید. اگر قصه ای که میگویید متمرکز بر استفاده از محصول و مزایای آن باشد مردم خود به خود بدنبال اطلاعات بیشتر برای محصول و خدمات شما می آیند.

    5 . استفاده از همه شبکه های اجتماعی :

آپارات سایتی فوق العاده است ولی تنها شبکه نمایش ویدئویی نیست. از سایر شبکه ها مانند اینستاگرام، فیسبوک و لینکدین هم بهره ببرید. این بدان معنا نیست که ویدئوی خود را در آپارات آپلود کنید و سپس لینک را در شبکه های دیگر کپی کنید. زمانی که ویدئوی خود را در شبکه های دیگر آپلود میکنید دو برابر تماشاچی بیشتر دارید.

    6 . زمان ویدئوها :

ما در جهانی زندگی میکنیم که نیازها باید در کمترین زمان ممکن پاسخ داده شوند. فرمول جادویی برای وادار کردن مخاطب به تماشای ویدئوی شما ، جامع بودن و سرگرم کننده بودن است در حالی که ویدئوی شما در حداقل زمان تولید شده باشد.

www.ententrepreneur.com   : منبع

برای مشاوره در زمینه بازاریابی کسب و کار خود با ما تماس بگیرید.

09021160645

02122208937