سوالات متداول

نحوه تبلیغات و تعرفه های تبلیغاتی وبسایت B2BNET چگونه است ؟

تبلیغات داخل وبسایت B2BNET بسیار محدود است و شامل تبلیغات بنری ( در سمت چپ صفحات داخلی سایت) و تبلیغات ویدئویی ( در نمایشگرهای ودیوئی صفحه اول) می شود. شبکه های اجتماعی این وبسایت نیز فضایی برای انجام تبلیغات هستند که لینک آنها در پایین صفحات وبسایت قابل مشاهده است. باتوجه به محدودیت فضای تبلیغات، نرخ آنها بر مبنای نوع همکاری شرکت ها با برند B2BNET مشخص می شود. برای اطلاع از تعرفه ها و سفارش تبلیغات در وبسایت با شماره 09021160645 تماس حاصل نمایید. سپاس از همراهی شما.

نحوه همکاری با وبسایت B2BNET چگونه است ؟

زمینه های همکاری با برند B2BNET برای کلیه افرادی که در بخش آکادمیک و اجرایی گردشگری فعالیت دارند فراهم شده است. از دانش آموختگان رشته های گردشگری و هتلداری گرفته تا کارمندان و مدیران آژانس های هواپیمایی، تورلیدرها و ... . شرکت های محترم می توانند نرخ و برند خود را در این وبسایت نمایش دهند تا سایر فعالان گردشگری از آن آگاه شوند. همچنین برای همکاری در قسمت مقالات ، تولید محتوا ، ساخت پروفایل نویسنده و انتشار مقالاتتان می توانید با شماره 09021160645 تماس حاصل نمایید. پیشاپیش از هرگونه انتقاد و پیشنهاد شما برای کمک به پیشرفت مجموعه B2BNET سپاسگزاریم.

نحوه ارائه خدمات مشاوره مارکتینگ B2BNET چگونه است ؟

تخصص تیم B2BNET در زمینه مشاوره مارکتینگ ( بازاریابی، تبلیغات، برندسازی، مدیریت ارتباط با مشتریان،کمپین های تبلیغاتی و ...) می باشد. این تیم متخصص که شامل فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و سایر دانشگاههای خوب کشور در رشته های مدیریت جهانگردی و بازاریابی هستند، با تجربه اجرایی 10 ساله در صنعت گردشگری کشور و شناخت خوب از بازار ایران، آماده ارائه خدمات مطلوب برای رشد شرکت های ایرانی می باشند. روش و زمینه های همکاری B2BNET برای مشاوره مارکتینگ، بر مبنای موقعیت شرکت در بازار و نیازهای آنها برای رشد مشخص می شود. برای بررسی زمینه های همکاری و  ترتیب دادن ملاقات حضوری برای مشاوره لطفا با شماره  09021160645 تماس حاصل نمایید.

نحوه عضویت در وبسایت B2BNET چگونه است ؟

به صفحه اول وبسایت B2BNET مراجعه کرده و در قسمت عضویت کلیک مینمایید. سپس وارد صفحه عضویت شده و اطلاعات خود را وارد کرده و ثبت نمایید و در آخر پس از بررسی، اکانت کاربری شما تایید می گردد. به همین سادگی!